Dokumenty ke stažení

Zde si můžete stáhnout dokumenty, které jsou také dostupné k nahlédnutí ve fyzické formě také na vývěsce v prostorách mateřské školy nebo v ředitelně.

Školní vzdělávací program s názvem „Jsme rádi na světě“ je vytvořen v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání, na jehož tvorbě se podílel celý kolektiv zaměstnanců školy. Školní vzdělávací program si můžete stáhnout zde Školní vzdělávací program 2017

Aktuální Školní řád si můžete stáhnout zde:  Školní-řád-2017

Návrh rozpočtu pro rok 2018 spolu s informacemi o rozpočtu v uplynulém roce 2017 je k náhlednutí zde: Rozpočet 2018

Zde je celé znění Zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v jehož souladu je sepsána Směrnice o svobodném přístupu k informacím (ke stažení zde:Smernice o informacich) která je k dispozici ke stažení nebo k nahlédnutí na vývěsce. Součástí zprávy jsou také Výroční zprávy o poskytování informací v uplynulých letech a Sazebník úhrad za poskytování informací.

Inventarizační zprávu můžete stáhnout zde: Inventarizační zpráva

Vlastní hodnocení školy, tedy shrnutí všeho důležitého, co se u nás ve škole událo v průběhu školního roku 2016/2016 si můžete stáhnout zde: Vlastni hodnoceni skoly v roce 2016:2017

Organizace mateřské školy vychází z Organizačního řádu, který je k nahlédnutí na vývěsce v prostorách mateřské školy.