Dokumenty ke stažení

Zde si můžete stáhnout dokumenty, které jsou také dostupné k nahlédnutí ve fyzické formě také na vývěsce v prostorách mateřské školy nebo v ředitelně.

Školní vzdělávací program s názvem „Jsme rádi na světě“ je vytvořen v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání, na jehož tvorbě se podílel celý kolektiv zaměstnanců školy. Školní vzdělávací program si můžete stáhnout zde: Školní vzdělávací program 2021/2022

Aktuální Školní řád si můžete stáhnout zde: Školní řád 2021/2022

Návrh rozpočtu pro rok 2022 je k náhlednutí zde: Rozpočet 2022

Zde je celé znění Zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v jehož souladu je sepsána Směrnice o svobodném přístupu k informacím (ke stažení zde: Smernice o informacich) která je k dispozici ke stažení nebo k nahlédnutí na vývěsce. Součástí zprávy jsou také Výroční zprávy o poskytování informací v uplynulých letech a Sazebník úhrad za poskytování informací.

Inventarizační zprávu můžete stáhnout zde: Inventarizační zpráva

Vlastní hodnocení školy, tedy shrnutí všeho důležitého, co se u nás ve škole událo v průběhu školního roku 2016/2016 si můžete stáhnout zde: Vlastní hodnocení školy 2020/2021

Organizace mateřské školy vychází z Organizačního řádu, který je k nahlédnutí na vývěsce v prostorách mateřské školy.

Další dokumenty ke stažení

Výroční zpráva školy o poskytování informací za rok 2023